הייחוד שלנו

בנוסף לייבוא מוצרים מסין עבור חברות רבות, אנו מתמחים בייצור מוצרים עפ”י הזמנה בסין (Custom made products).

לקוחות המעוניינים לייצר מוצר עפ”י התכנון הפרטני שלהם – וזה יכול להיות תיק גב מיוחד או מדפסת שמדפיסה על קיר – נתקלים במספר בעיות נפוצות.

אנו פותרים את הבעיות הללו.

ההתמחות שלנו היא בייצור מוצרים עפ”י הזמנת הלקוחות שלנו.

אנו נותנים אחריות מלאה למוצרים שאנו מייצרים בסין ומאפשרים ללקוחות שלנו להתמקד בעסק שלהם.

השילוב של חברה בעלת משרד הפעיל בסין מעל 12 שנים ביחד עם משרד מנוסה הפעיל בישראל

מאפשר ללקוחות שלנו להתייעץ עימנו ולקבל תשובות על בעיות ואתגרים העומדים בפניהם.

אנו עומדים מאחורי המוצרים שסיפקנו ונכונים לפתור כל בעיה (וגם זה קורה…)

המסר שלנו פשוט ומתבסס על ארבע מילים: אמינות, מקצוענות, ניסיון ואחריות.

מילים גדולות, אך אנו עומדים מאחורי כל מילה.

 

אמינות - אנו מבטיחים רק את אשר אנו יכולים לקיים. אם אנו לא יכולים לבצע מטלה או פרויקט – לא נתחייב עליו. עדיף לא להיכנס לפרויקט מאשר לעמוד נכלם מול הלקוח.

מקצוענות - אנו מבצעים את כל התהליך תוך הקפדה על מקצועיות גבוהה של כל אנשי המקצוע שעובדים עימנו, מתכננים, ייצרנים, תהליך בקרת האיכות והשילוח.

ניסיון - במהלך 12 השנים בהן אנו פועלים בסין עבדנו עם חברות מכל העולם. אנו בעלי ניסיון רב במציאת והפעלת המפעלים הדרושים ללקוחותינו, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה.

אחריות - אנו נמצאים בקשר עם הלקוח, גם אחרי קבלת הסחורה. מייעצים ופותרים בעיות. ותמיד דואגים לכך שהלקוח יהיה מרוצה.

בעיות נפוצות בתהליך הייצור

הבעיה הראשונה היא כאשר פותחים אתרי מכירה סיניים כמו עליבאבא, ניתן להתרשם מעשרות אלפי מוכרים שמציגים עצמם כמפעלים. מיד אנו מדמיינים מפעל יצרני ענק ואיכותי, המעסיק בצורה הוגנת מאות פועלים העובדים על רצפת ייצור בוהקת עם תאורה נאותה ותנאים מסודרים… אכן, ישנם מפעלים כאלה בסין, אך לא תמיד ניתן לאתרם מתוך התמונה המוצגת באתר ולצערנו – המציאות מאוד רחוקה מכך.

 

הבעיה השנייה והיותר אקוטית היא שאפילו ומצליחים למצוא מפעל איכותי, הוא לא יסכים לעשות מוצר ייחודי. זאת כיוון שהמפעל הסיני הוא בהרבה פעמים לא יצרן של המוצר אלא קו ייצור למוצר או מוצרים מסוימים, הוא קונה את הרכיבים מיצרנים קטנים ומרכיב אותם למוצר וקורא לעצמו מפעל, כאשר הוא למעשה קו הרכבה אך לא יצרן. המשמעות היא שהוא לא יודע כיצד להתמודד עם דרישות למוצרים חדשים השונים מאלו שהוא מייצר.